| Ionuț_Jr._1995 a întrebat:

Imi poate recomanda si mie cineva o masina buna in timp dar si la consum buget 15.000-25.000 second hand normal. MULTUMESC ANTICIPAT

8 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

1500 euro se scrie cu doi de 0.
Cu placere!

| sir sanjei a răspuns:

Pai tu la buget de masina noua, ne intrebi pe noi ce masina sa iti iei second?
I-ati in plua mea o caruta!

| Ionuț_Jr._1995 explică (pentru sir sanjei):

Pai in bani astia ce masina imi iau noua logan...

| suntserios a răspuns (pentru Ionuț_Jr._1995):

Serios? Ai buget de 25.000 si crezi ca iti poti lua doar logan nou? Inseamna ca ai pus intrebarea la misto

sau nu vorbim de euro?

| Ionuț_Jr._1995 explică (pentru suntserios):

Nu doar ii spuneam lu cel de mai sus ce nu prea ai ce masina sa iti iei noua in bani astia

| suntserios a răspuns (pentru Ionuț_Jr._1995):

In continuare, tu vb serios cand spui ca nu ai ce masina noua sa iti iei in 25.000 euro

Repet intrebarea, vb de euro sau ai pus 0 uri in plus.

| sir sanjei a răspuns (pentru Ionuț_Jr._1995):

Man, la 25.000 de euro dicuti cu baietii de la reprezentane, nu cu noi pe TPU!