| Misha4217 a întrebat:

Imi spuneti care masina e mai buna la viteza care ar fi prima la o intrecere---golf 2 diesel 1989 sau vaz 2104. 2003. am incercat odata /si la intrecut pe golf.ce pareri aveti pliz

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

La ce joc?
Ca daca vorbeam de realitate, masinile pentru drag-uri pot fi modificate pana la extrem, exista golf 2 diesel de 900cp, ajungea la 200km/h in 4.6 secunde, daca retin bine.

| User2 a răspuns:

Daca te-ai uita la specificatiile masinilor golful este putin mai vechi deci motorul este mai vechi rezulta ca vaz-ul este mai bun.

| GigiMD a răspuns:

Depinde si starea in care se afla masinawinking. Eu as lua Golf