| wannabe a întrebat:

În funcție de ce criterii alegi instructorul auto categorial B potrivit?

3 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

In functie de comportamentul sau, de priceperea/indemanarea sa, cat de bine stie sa explice si asa mai departe.

| DaniTDCI a răspuns:

Ok, atunci ce raspuns ai vrea sa iti dau? sa iti alegi instructorul dupa urmatoarele criterii: casatorit/necasatorit, fumator, etc etc?

| alili45 a răspuns:

Daca inca esti in situatia asta, te sfatuiesc sa te informezi in privinta lui, eu am mers la recomandarea unui membru din familie care avusese un instructor acum 20 si de ani si nu ma inteleg deloc cu acel "instructor". Trebuie sa fie calm, sa stie sa iti explice. Poti iesi la o cafea cu el sa vezi ce fel de om e.Succes!