| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru cei care au cumparat masina nou nouta. Cati km avea cand a.ti plecat cu ea acasa?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Prima 8
A doua 6

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Inteleg. La inceputul anului mi/am luat si eu masina noua. Cand ma urc in masina am vazut ca are 42 de km. M/am dus inauntru si l/am intrebat daca a fost cu masina la cumparaturi sau ceva de genul de are atatia km. Ma mir totusi ca mi/au schimbat/o cu una care avea doar 10 laughing. Daca tin minte ai Qashqai acum deci care a fost prima?

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Prima a fost un logan, luat de parinti acum ceva multi ani.

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Aha

suntserios
| suntserios a răspuns:

Glumele tale nu mai intereseaza pe nimeni

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

App, Nissanul asta de cati ani il ai?

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

2 ani face in noiembrie

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Ai avut probleme pana acum cu masina?

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, ar fi si culmea la o masina de 2 ani vechime sa apara probleme