| anonim_4396 a întrebat:

La mine in oras este scoala de soferi care are un parc destul de mare cu masini noi (an 2011-2015).
Si as dori sa stiu daca m-ar lasa sa conduc un model, doar sa platesc o sedinta si sa mearga si intructorul cu mine ca nu ma supar.Problema este daca o sa doreasca?
Posed permis de un an si 4 luni, masina care o doresc este un golf 7, sa vad cum se misca?

Ati incercat si voi pana acuma acest test drive?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

De asta exista dealeri auto, sa te duci si sa faci test drive... gratis

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Instructorul nu o sa te lase sa 'incerci' masina cum trebuie. In plus, poate mai dai de vreuna (deja) omorata de elevi, cu ambreajul mancat, si motorul 'infundat'.
Mergi la un dealer, sau, cea mai lejera varianta, cauta o firma de inchirieri, si ia un Golf 7 pentru cateva zile/ore.

| MiddyMo a răspuns:

Cred ca ti-ar fi mai usor sa mergi la o reprezentanta Volkswagen. happy