| XatomisX a întrebat:

Ma ajutati va rog frumos sa imi caut o masina am buget 5000-6000 de euro vreau o masina care sa nu fie mai veche de 2007 si sa aiba intre 70-90 de mii de km la bord nu vreau bmw sau altele sofisticate vreau gen opel fort etc multumesc multwinking

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cauta un golf, astra, focus

| AgathaRo a răspuns:

Cauti cam imposibilul, masini sub 90 sunt rare, eu cel putin vad la chevroletul meu, masina nu prea a facut drumuri pe afara si il cumpasem la 108mii, si in 6 luni aproape am facut eu personal 25mii.

| Piratul10 a răspuns:

Eu iti recomand un Vv

| cine1cine a răspuns:

Caută pe site-urile din Germania. Poți găsi o mașină cu 2000 de euro super mișto, o cumperi direct din garaj de la proprietar. Cu 6000 de euro iți cumperi o mașină super, dar ai de cautat, fiindcă nu e așa de simplu. Dacă vrei să-ți iei țacă, atunci cumpără de la samsarii nostri din romanica, care cumpără mașina cu 2000 de euro și o vănd la noi cu 10.000 mii de euro. Caută pe site-uri din Germania să vezi și tu ce preturi ridicule de mici au ăia pe acolo la mașini, apoi să te uiți la prețurile de la mașinile noastre să vezi ce mari sunt. Să eviți mașinile din timișoara arat Oradea, ălea au fost luate cu o mie de euro boțite distruse după accidente apoi au fost reparate și revăndute cu prețuri exorbitante la fraieri desigur!

| FocuS2 a răspuns:

Iati un Wv golf, Opel astra, Wv Bora