| Feyenooord666666 a întrebat:

Merita anvelope all season in Romania?

Răspuns Câştigător
| Bobbye a răspuns:

Eu zic ca nu. Plus ca se vor toci mult mai repede si mai ales la ce sosele avem noi...Iti recomand cele pe sezon, daca ai si jante cu atat mai usor va fi la schimbat happy

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, iarna e prea multa zapada si gheata ca all season sa fie eficiente

| xerxes1 a răspuns:

Depinde cati km faci pe an. Apoi gasesti allseason de 150 de lei cat si de 600lei.
La o masina cu care fac doar 10.000 pe an am alseason Nokian de care sunt foarte multumit de cum s-au comportat in toate situatiile.
La alta cu care fac multi km am anvelope distincte.

| conaltura09 a răspuns:

Nu.