| Valyasdfg a întrebat:

Oare nu-i prea de vreme sa conduc dubă după doar aproape o lună, nu de alta dar mă simt mai liniștit cu mașina mică decât cu ditai dubă, voi care sunteți începători sau ați fost, ați mers din prima luna pe mașini mari? Plus că eu era să iau o creangă pentru că e foarte înaltă, noroc că am ocolit-o, am văzut-o la timp.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu vrei sa conduci duba, nu o conduci. Te obliga cineva?

| 1Marinn1111 a răspuns:

Nu te grăbi, obișnuiește te întâi si dupa ai destul timp sa o iei. Bineinteles ca sa te poti oobisnui trebuie să mergi cu ea ca sa poti sa o cunosti cate de cât.