| iulianus111 a întrebat:

Odata ce ai luat permisul A1 ce fel de motociclete/scutere poti conduce si cam ce viteza prinde una mai buna?
Imi puteti da un site unde sa ma uit la acest gen de motociclete din subcategoria A1
Ps:

1 răspuns:
| JustMeAlex a răspuns:

Poti conduce motociclete/scutere pana in 125 cm3 iar viteza depinde de ce categorie conduci (Enduro, viteza, cruiser)
Cele mai rapide din cate stiu sunt aprilia rs125 care daca au power valve si mici modificari iti prinde si 160 km/h dar sunt in 2T.
Eu unu iti recomand ceva in 4T pentru ca este mult mai fiabil si sunetul e mai placut, viteza maxima la 4T e 140+ la maxiscutere, la motociclete cam 130(yamaha r125)