| Începătorul988 a întrebat:

Parere comfort, pozitie volan, etc.
Astra h hatchback
Golf 5 hatchback

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce inaltime si greutate ai?

| Începătorul988 explică (pentru darrio2007):

1.80/1.85 si 55kg

| darrio2007 a răspuns (pentru Începătorul988):

De slab esti fooooarte slab la inaltimea asta. Chiar nu stiu ce sa-ti raspund. Scuze!

| Începătorul988 explică (pentru darrio2007):

Stiuca sunt slab. happy si medicul mi-a zis acelasi lucru. Eu oricat as manca nu pun pe mine. La genul, mananc toata ziua prostii, chipsuri, sandwich-uri, kfc, etc. Degeaba, nu sar de 55/60.

| darrio2007 a răspuns (pentru Începătorul988):

Nu mai manca prostiile alea, ca te duci repede de pe lumea asta.

| Începătorul988 explică (pentru darrio2007):

Mananc cam orice ce are multe kalorii. Faza e ca, sunt extrem de pretentios. Mananc doar banana, din fructe, iar doar cartoful din legume.

| sierra1 a răspuns:

Pornim de la faptul că un şofer atunci când îşi reglează scaunul o face a putea atinge şi folosi toate comenzile necesare în timpul condusului fără să se întindă sau fără să facă niciun efort.

Indiferent de mașină sunt câteva principii aici:
http://www.automarket.ro/......33051.html

| Începătorul988 explică (pentru sierra1):

Fiecare masina are pozitia ei. Din cate stiu, la vw stai extrem de jos, si ai comenzile sus.