| Începătorul988 a întrebat:

Parere golf 6? Care ar fi cel mai bun motor diesel? Si la ce pret pot gasi un exemplar decent.

6 răspunsuri:
| NicoleEazi a răspuns:

Golf 6 2012 motor 1.6 consum putin, dotari multe si pret pana in 6000 euro decent

| iKlouD1 a răspuns:

Merita Volkswagen Golf 6 achizitionat seocnd hand? Cu siguranta, da. Este dovedita fiabilitatea, iar pachetul oferit per total este cel mai bun din clasa sa. Daca ne gandim la preturi si la valoarea de revanzare buna, este o adevarata afacere.
Poti gasi un exemplar decent pe la 5000 de euro.

| Ha0t1c a răspuns (pentru iKlouD1):

Unde de pe ce site-uri găsești tu la pretul ala? Pe unde m-am uitat eu la minim 3.8- 4+ mii erau numai 5-uri si alea vai morții lor.

| vasilescu2000 a răspuns:

Ai luat teapa cu Skoda?

| Începătorul988 explică (pentru vasilescu2000):

Nu. Doar ca este prea mare pentru mine. Si acum o am, sunt super multumit de ea. Dar in fiecare dimineata e chinul chinurilor sa iesi cu ea din parcare, sau din alte parcari ale blocurilor. O sa pastrez Skoda pentru spatiu