| alexcelmic a întrebat:

Pareri seat leon 1. 9tdi 105 cp 2007?

Răspuns Câştigător
| SuNaM a răspuns:

Masina e ok. Arata mai bine decat un Golf. Motoarele alea sunt tank-uri, sunt facute sa reziste. Daca au foarte multi km pot avea niste problemute, dar e grupul VAG asa ca mai mult de 50 lei si-o guma n-ar trebui sa coste ))...

PS : Cand mai ai intrebari despre masini, intra la tipul asta pe blog, scrie super ok de toate masinile, citeste, ti-am gasit eu masina pe care o cautiwinking
https://aproapemasini.com/2019/01/05/pareri-seat-leon-1p-2005-2012/

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nevăr-evăr nu prefera un seat unui golf. Da' banii-s ai tăi