| anonim_4396 a întrebat:

Pentru a mă înscrie la școala de șoferi, avizele medical și psihologic le obțin de la orice medic și psiholog sau doar de la cei ai școlii?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Avizele se obtin doar de la medicii autorizati pentru aceasta. De la scoala iti vor spune care sunt acestia.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Scoala nu are medic. Exista niste centre medicale in fiecare oras / judet autorizate pentru asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oricare. Dar dacă școala are unii ''ai ei'', mai mult ca sigur, vei fi îndrumat să mergi la ei.

| Catalina990099 a răspuns:

Scoala nu are medici. Inainte sa te înscrii iti va spune instructorul ca trebuie sa mergi la o clinică sa iti faci fișa medicală. Nu e doar la psihologie ci și la neurologie, orl si mai multa. Baftă

| anonim_4396 explică (pentru Catalina990099):

Dar avizele medical și psihologic și cazierul cât timp sunt valabile?

| Catalina990099 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cazierul 6 luni. Fișa medicală nu stiu.