| korenix a întrebat:

Ce trebuie sa depun la scoala de soferi pentru a ma inscrie?
De unde le obtin?

Răspuns Câştigător
| vulturul21 a răspuns:

Copie de pe buletin si certificatul de nastere (legalizate), cazierul (de la inspectoratul de politie din localitatea unde figurezi ca domiciliezi in buletin), o adeverinta medicala (pe care o obti in urma unei verificari la un medic si de unde trebuie sa rezulte ca nu ai nici o boala psihica sau mai stiu eu ce) si cam atat cred. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiam de buletin, cazier, in general acte de identitate