| Ирина19 a întrebat:

Pentru a merge la scoala de soferi ce control medical trebuie sa faci?
Multumesc!

5 răspunsuri:
| covexrobu a răspuns:

Primul lucru mergi la medicul de familie sa iti puna o stamplica cum ca nu suferi de nici o boala cronica. Dupa aceea mergi la o policlinica unde vei avea de facut : Analiza sangelui(VDRL) nu este obligatoriu sa il faci, mie l-a brasov la spitalul CF nu mi l-au facut. Urmeaza : Chirurgia, Neurologia, Psihiatria, Boli Interne, Orl, Oftalmologie si dupa ce ai primit toate aceste aprobari mergi sa iti finalizeze fisa. Mai ai de facut testul psihologic la un cabinet pshilogic. Nu stiu 100% sigur daca fetele au sau nu obligatoriu si un examen ginecologic.

| Ingerasull99 a răspuns:

Orl si oftalmologic astea 2 sunt sigur si s-ar putea sa te mai intrebe de boli si alte din astea.

| Petrisor_9606 a răspuns:

Unu de vedere, iti ia sange

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa faci medicallllllll!

| Shake a răspuns:

Unul psihologic, unul de vedere si nu stiu daca mai sunt si altele.