| anonim_4396 a întrebat:

Ce fac la examenul medical pentru scoala de soferi?

3 răspunsuri:
| onetwothree a răspuns:

Pe mine m-a intrebat daca sufar de o boala, daca am antecedente de vreo boala cronica in familie. M-a pus sa citesc litere si cifre de pe un panou si cam atat. Iar la cel psihologic un test pe calculator

| erasier a răspuns:

Boli interne chirurgie-ortopedie neurologie examen psihologic oftalmologie o.r.l dupa te duci cu fisa la medicu de familie sa completeze daca ai avut boli cronice bafta la carnet

| erasier a răspuns (pentru erasier):

Eu asa le-am facut la o clinica privata si dupa m-am dus la medicu de familie el verifica lista cu analize si o completeaza la urma si o stampileaza