| NoLoveLostNoLoveFound a întrebat:

Pentru cei care sunt fan BMW. La un BMW seria 5 e60 ce culoare la angel eyes credeti ca ar arata cel mai bine Rosu?, Alb? sau ce credeti?

Răspuns Câştigător
| robijam a răspuns:

Albe sunt cele mai frumoase. Nu rosu, si alte culori.

7 răspunsuri:
| OMEGALIN a răspuns:

Depinde si de culoarea masinii, ce culoare are?

| NoLoveLostNoLoveFound explică (pentru OMEGALIN):

Albastru marin.

| OMEGALIN a răspuns (pentru NoLoveLostNoLoveFound):

Pai atunci, parerea mea este ca rosu ar arata cel mai bine, dar daca ai vopsi masina in negru, ar arata si mai bine cu angel eyes rosu

| NoLoveLostNoLoveFound explică (pentru OMEGALIN):

Multumesc pentru ajutor.

| OMEGALIN a răspuns (pentru NoLoveLostNoLoveFound):

Cu placere, sper ca raspunsurile mele te-au ajutat si succes cu masina, sa iasa cat mai bine happy

| CristiUcV a răspuns:

Daca dispui de banii necesari ai putea sa ii pui angel eyes protocaliu si grilele radiatorului si poate si jantele sa fie aceeasi culoare. Parerea mea e ca ar arata bine happy

| XtremeX a răspuns:

Negru ----> rosu angel eyes
alb ------> alb angel eyes
negru* ----> portocaliu angel + jante + grila big grin