| vlad9626 a întrebat:

Pot monta pe un golf 5 AC daca el nu are acum?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, poti monta, din cate stiu pe toate motoarele exista optiune de AC.
Doar ca trebuie sa gasesti un Golf 5 cu AC in dezmembrari, de pe care sa iei toata instalatia.
Pentru lamuriri concrete, cauta un forum dedicat VW, eventual vezi pe www.vwforum.ro

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Desigur ca poti, dar e bine de stiut costa destul de mult, si e destul de dificil de montat, dar daca ai bani timp si rabdare da se poate, asta daca ai deja masina, in schimb daca vrei sa iti achizitionezi un Golf 5 care nu are AC, nu se merita, iesi mai scump, decat daca ai mai pune ceva bani si ai lua unul cu AC sau clima.

| SasNetRomania a răspuns:

Ac sau clima? mi se pare bizar sa nu aibe macar ac.din cate stiu toate g5 au clima nu AC... poate ma insel eu...