| Ionut7743 a întrebat:

Salut.
Se poate monta Cruise Control Tempomat pe golf 4 1.4 16V, AXP, 2002?

Răspuns Câştigător
| alex495 a răspuns:

E 200 de lei maneta cu sistemul. manopera habar n am poate 50 de lei

| Ionut7743 explică (pentru alex495):

Am vazut ca pret si cum se monteaza. Vreau sa stiu daca e compatibil. Adica sa nu o montez degeaba

| alex495 a răspuns (pentru Ionut7743):

Da. Pai pe highline au cruse control, de ce nu ar merge si la tine?!

| Ionut7743 explică (pentru alex495):

Nu stiu! am vrut sa fiu sigur ca e compatibil cu calculatorul masinii sa nu muncesc sa o montez degeaba. mersi mult