| anonim_4396 a întrebat:

Pret vopsire bara spate, fiat tipo?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

15,83 lei plus manoperă (o bere)

https://www.emag.ro/......D62X0SBBM/

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Se ia bine cu spray?

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Cum iti dau poza

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Lucrezi cu atenție și iese "brici"

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mie ci nouă, aici, la vedere (dacă e cazul dar cred că nu)

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

400-2000 de lei.
Pretul se face la fata locului, nu exista pret standard.

| mi25 a răspuns:

Cred ca intrebarea aici este fara raspuns adecvat. Totul depinde de atelierul, zona din tara. Iti dau un exemplu: am fost lovit usor din spate. M-am dus la un mare atelier de unde am si cumparat masina noua. Pretul reparatiei? 1500 lei. M-am dus la un atelier de vopsitorie (poate cel mai bun din oras). M-a costat 500 de lei. Si pot sa spun ca sunt meseriasi.

| IceRope a răspuns:

Ce-i cu el?