| anonim_4396 a întrebat:

Recent am inmatriculat o masina si mi-au gresit seria de sasiu pe talon, insa seria coincide cu alta masina care se pare ca sunt proprietarul acelei masini si masina mea apartine lui si au zis ca nu pot face nimic desi este greseala lor, eu ce pot face?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cum adica seria coincide cu șasiul altei masini, ori tu nu stii sa te exprimi ori ei sunt idioti, mergi la politie daca cei care ti au inmatriculat masina au fost cretini, fa le plîngere daca esti sigur ca ei au gresit,, dar seria care ei au scris o gresit cu ce masina coincide? Ca zici ca nu este seria reala a masinii tale.

| johnnny123 a răspuns:

"seria coincide cu alta masina care se pare ca sunt proprietarul acelei masini si masina mea apartine lui"

Ăsta este maximul de claritate cu care te poți exprima?

| blackann a răspuns:

Poti incerca asta: sa inveti sa te exprimi!