| statham a întrebat:

azi am observat ceva urme de antigel care provin de la busonul de la vasul de expansiune. antigel nu am pierdut deloc.
Care ar fi problema?happy mersi mult

1 răspuns:
| Adikis a răspuns:

Poate nu aveai busonul pus calumea sau nu este complet etans. Daca tu zici ca nu ai pierdut antigel, sa nu iti faci grifi. Dar esti sigur ca e antigel si nu e altceva? Ai grija sa nu cumva sa fie freonul de la clima. Eu am patit sa agat pertea de jos a masinii de o groapa si initial am crezut ca e antigel si nu i-am dat importanta, dar dupa mi-am dat seama ca e freon si am platit cam mult sad