| Vlad9371 a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti 2 masini care va plac voua cel mai mult care ar fi? Eu mi-as dori un Monte Carlo SS si un Porsche Carrera GT.

16 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Cadillac deville... eu sunt mos, old school!

| FurtunaDiesel a răspuns:

P.S. doua bucati laughing

| Trefla a răspuns:

Dacia Lastun 900HP:devil)

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Bai faliment sau insolventa Aloo tu nu ai bani sa treci strada si visezi la... fff bine traieste visand in continuarie!

| RB26DETT a răspuns:

Aston martin dbs volante, si dodge charger R/T.

| Vlad9371 explică:

Misto masinile care le-ati spus dar ma asteptam sa spuna cineva: ccx koenigsegg sau macar o zonda...

| Adrick a răspuns:

Eu sunt mai realist si as dori un bmw 7 series 2011, si un mercedes s class 2010 happy

| JuLien a răspuns:

-Mercedes-Benz S 65 AMG
-Bentley Continental GT

| MihaelaDart a răspuns:

Smart Forfour si Chrysler Pacifica

| George_9481 a răspuns:

Aston Martin V8 vantage si Mercedes Clk 63 amg

| Anname a răspuns:

Audi tt si un bugatti veyron laughing

| Codrinash a răspuns:

Bai disperatilor, fiti mai realisti laughing.nu o sa va permiteti niciuna din ele nici in 5 vieti. puneti si voi ceva mai pamantean.sa zicem un BMW 320i Cabrio, model '95 si un Seat Cordoba model 2002

| RoxxuInna a răspuns:

Porsche Carrera GT

| 10razzy20 a răspuns:

Ford mustang Usa modelu vechi :X si Aston martin db 9

| cobra_9180 a răspuns:

Bmw 320 si wolkswagen golf 5

| lanternaq a răspuns:

Mazda RX8 si acum partea mai realista, WV Golf TDI