| YannTiersen a întrebat:

Sal TPU.Am un Laguna II si am o problema cu telecomanda(cheia) cred......Cand introduc telecomanda(cheia) in contact, bordul nu o recunoaste iar motorul nu porneste evident.Cam care credeti ca ar fi problema? Si cam la ce costuri s-ar ridica aceasta problema

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

S-a defectat chip-ul de la cheie(telecomanda). Incearc-o pe cea de rezerva.

1 răspuns:
| AliGab a răspuns:

Dupa cum spune si darrio2007 este afectat chip-ul cheii pe care il poti recupera doar prin reprezentanta daca esti proprietarul masinii. Costurile nu ti le pot spune ca nu le stiu. Sper sa nu se ridice prea mult. Daca iti merge cheia de rezerva atunci e ok