| GeorgeGeo199923021 a întrebat:

Sall! Am un golf 4 1.9 alh computer de bord 2002 abia am luat o si la inceput imi aparea cateodata STOP si trebuia facut schimbul de ulei i am facut si schimbul de ulei nu mi-a mai aparut dupa ce l am facut si apoi acum cateva zile am fugarit o putin in jur de 180 si dupa ce am incetinit imi aparea in computeru de bord mare STOP apoi a disparut nu imi apare tot timpul si ma sperie lucru asta nu stiu ce ar putea fi as avea nevoie de un sfat

2 răspunsuri:
| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Zic sa o pui pe un tester...Mai mult de 50 de lei nu iti cere la tester si vei afla sigur ce probleme are.

| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Probabil un scurt pe undeva e comun la vw