| narcisilean a întrebat:

Am un atv de 200cc si dupa ce am facut schimbul de ulei la cateva zile a inceput sa imi scoata fum...din ce poate fi? si cateodata mai da si rateuri ce are?

5 răspunsuri:
| nursa a răspuns:

Mergi la un service. E normal sa scoata fum daca nu-i schimbi uleiul din moment ce l-ai schimbat poate ceva nu-i convine.

| narcisilean explică (pentru nursa):

Poate s-au uzat segmentii si de aia scoate fum

| narcisilean explică:

Pai c are bujia ca sa scoata fum?
care e lagautra? cand nu lucreaza bujia da rateuri sau porneste greu alte chestii nu scoate fum

| anberliny a răspuns:

Bujia

| narcisilean explică (pentru anberliny):

Nu cred ca este din bujie... daca bujia nu ar fi buna ar da rateuri sau ar porni greu sau nu ar tine relantiul alte chestii nu cred ca ar scoate fum