| Bendes a întrebat:

Sall cei care se pricep in biciclete am demontat un dhs Jumper i-am luat cadrul, ghidonul, furca si pegurile ca sa ile vopsesc. Eu vereu sa pastrez cele unumerate mai devreme iar restul sa le schimb ca is VARZA si am o problema PIPA cea care tine ghidonul are o BARA in ea si nu merge scoasa iar o pipa normala nu are asta sau are nu stiu de unde pot lua o pipa calumea pentru bmx. Si mai am o problema vreau sa schimb angrenaju cu tot si de unde pot lua un angrenaj pentru BMX? CIne stie dau FUNDA! Cate FUnde pot!

Răspuns Câştigător
| Geronimo9234341 a răspuns:

Aici ai tot ce vrei
:http://bmxmagazin.ro/
dai la piese BMX si gata :D
FUNdA?

2 răspunsuri:
| Bendes explică:

Nu are angrenaj...

| dennniiisss a răspuns:

Http://www.playbike.ro/ gasesti aici :) dupa ce iti termini bmx-u vreau si eu o poza sa vad cum a iesit :)