| HappyWoLF a întrebat:

Am o problema cu bmx-ul, furca si ghidonul se tot misca cand mai intru prin gropi, ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| ombladon a răspuns:

Trebuie sa schimbi coroanele (poate si cuvetele) si sa strangi bine totul dupa aia... uite aici cum se monteaza cuvetele http://www.freerider.ro/service/cum-se-monteaza-cuvetele-si-furca-5270.html

1 răspuns:
| DoarEuGabyxD a răspuns:

Pai s-ar putea sa le trebuiasca sa le strangi sau sa le schimbi.
Ar trebui sa iti cumperi professionale sa nu prea mai ai prblm.