| Ady03 a întrebat:

Sall...ma numesc Adrian si as vrea sa stiu cum se leaga boxele de la calculator la bateria unui scuter printr-o siguranta...mersi.

Răspuns Câştigător
| stefan110310 a răspuns:

Poti sa folosesti un traf ridicator de tensiune de la tensiunea bateriei( parca 12v nu?) la 220 sau la cat merg boxele...

5 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Simplu... nu se leaga! Au amperaj mult prea mare ca sa le legi, ca sa nu mai adaug ca alea sunt alimentate la 220 de V si scuterul are 12!

| stefan110310 a răspuns:

Vrei sa pui doar 2 boxe/difuzoare sau vrei sistem home cinema? laughing)

| Ady03 explică (pentru stefan110310):

2 boxe de calculator...am vazut un site care explica acest lucru dar nu stiu cum se leaga siguranta...

| iEmonel a răspuns:

Salut Adriane!
Iei m*ie cocalarule. Faci parte din ratatii care au scuter si mai vrei sa asculti si muzica la el, da' ce zic muzica, manele aka cacaat audio. laughing
Am mai vazut specimene esuate, da' nici chiar asa...

| devil1995 a răspuns:

Sincer nu ti-as spune sa faci asta ti se vor arde bokele in 2 secwinking