| 97George a întrebat:

Sall stie cineva o persoana care vinde un vw golf v 1.4 sau 1.6 benzina, in rate gen pana in 3000 euro. Deoarece am o parte din bani dar nu vreau sa fac rate la banca.

2 răspunsuri:
| vegeta a răspuns:

Câți bani ai mai exact? Am un prieten care vrea sa vanda un golf 4 forța e masina sport in 2 usi jenti smechere folie neagra spate motor de 1.9 disel 100 si ceva de cai fuge de rupe 6 trepte, dublu climatronic dar inscrisa pe bulgari si o vinde deoarece el are permis si are si nevoie de bani!

| 97George explică (pentru vegeta):

Ma intereseaza doar golf mk5 cu 1.4 sau 1.6 Benzina. Multumesc!