| anonim_4396 a întrebat:

Sall tpu.am azi pe dacia 1310 2 boxe pe fata ca acele de pe spate.Ele sunt mai mari.am 3 puse.Afecteaza CD playerul? nu este Sony.

3 răspunsuri:
| AlexandruMurzin a răspuns:

Da niste detalii despre toate boxele si despre CD player...doar nu vrei sa ghicim ceea ce ai tu acolo!

| mihaitza584 a răspuns (pentru AlexandruMurzin):

Boxe eurotec best sound ceva gen http://www.google.ro/......tp?/imgres si casetofonul scrie audiola pe el (adus din Italia)

| AlexandruMurzin a răspuns (pentru mihaitza584):

Of, eu ma refeream la niste date tehnice. Putere? Impedanta? Puterea de iesire RMS a Cd playerului...
Astea in general sunt scrie pe boxe, si la putearea cdplayerului iti dai seama daca pe fata lui scrie ceva de genul 4x50w sau 4x45...intelegi?