| Harl3yDavidson a întrebat:

Sall TPU, am un motor de piaggio ciao de 49 cmc. As putea sa ii pun cilindru si piston de 80 cmc?

14 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca gasesti set de 80cc pentru el (cilindru, piston, segmenti), bineinteles ca poti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Pe mine m-a lasat pistonul.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand s-a intamplat asta? Ai luat pilula de-a doua zi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Am luat-o, imediat dupa ce ai plecat.Sa nu cumva, sa nu-ti asumi rolul de tata!

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Da cum sa nu... Baiatu' e de vina intotdeauna!
Nu ziceai ca e ok, dupa calendar?

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Asa am zis, ca tu pui intrebarile in timpul actului..atunci,cine dracu sta de calcule.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Scumpete, daca nu esti calculata, n-o s-o arzi bine cu mine!

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Bine,bine si acum ce fac?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Teste...
Si ma anunti la telefon cum e... Daca e fara dungi in plus, dai bip si te sun eu inapoi. Daca e cu doo dungi, sa suni lung, ca nu raspund.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Da',bravo! Scap eu si de asta...

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa inteleg ca nu e prima data?
Si mai arunci vina spre mine!

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Esti lipsit de orice scrupule, stii doar ca am fost virgina, nemernicule! Asa ceva nu mi-a fost dat sa intalnesc!

| DryIce a răspuns:

Da max la bloc motor 49 merge 80. Pentru 100 sau mai mare trebuie alt bloc motor. Deci se poate. Da esti sigur ca vrei asta? piagio e cu pedale? crezi ca e ok sa mergi cu 90km/h cu scuter cu pedale? ok treaba ta.

| Harl3yDavidson explică (pentru DryIce):

NU imi mai cumpar set motor de 80, mi-am luat de 49, oricum mersi pentru raspuns!