| PuFoS97 a întrebat:

va rog daca ati putea sa imi spuneti caat m-ar costa sa vopsesc un malaguti centro sl?

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pai la un serivce de exemplu la mine te costa 370 de lei dar cu cabina, degresat, uscat cu infrarosu, lacuit in camp electrostatic si asa mai departe. La un servic de 2 lei te costa cam 200 de lei dar nu rezista vopseaua mai mult de 3 ani, si la unul ok se invarte pe la 400 de lei!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde cati litri de vopsea se aplica nu se ia in considerare marca masinii ci cantitatea vopselei care se va folosi eu iti spun in € te ajunge la vreo 1400€.

| Tomix a răspuns:

Salut, hmm cam 200-300 de lei daca il faci la o vopsitorie iar daca il faci tu singur hmm.
Smirglu+Vopsea = 150 de lei.