| zaza200 a întrebat:

Abia ce am luat permisul de conducere, si doresc sa imi achizitionez o masina, m-am gandit la un golf 5 sau un audi a4 dupa 2004, in 6 trepte amandoua! Care credeti ca e mai ok!? Am un buget de 4000e.

Răspuns Câştigător
| Zaygon a răspuns:

Eu sunt incepator si mi-am laut vara asta un golf 5 2.0 din 2004 si merg cu el si mi se pare cea mai buna alegere. Pana acum nu am avut treaba cu el.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ai vrea o masina premium precum Audi cand ai buget de doar 4000euro?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar Loganul ce are, tușești? Mai ales ca esti incepător nu te arunca din prima la masini de fițe, o sa plîngi după bani asta in caz ca sunt banii tai, sau ti o ia tăticul, ca atunci e ok o poti face zob, nu vezi ce strazi ave m in România? Merită strazile astea masini scumpe? Si ia in calcul accidentele fiind incepător si daca nu adaptezi viteza daca ai boala vitezei clar intrii in stilp cu ea, uita te si tu la știri cîte accidente auto se produc cu șoferi începători, ce varsta ai? Dar nu cred ca ai 40 de ani.

| DaniTDCI a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Lasa-l frate sa isi ia ce masina doreste, doar e alegerea lui

| DaniTDCI a răspuns:

Salut, sincer iti recomand un golf 5, nu te lua dupa oamenii ca si CristiDinBucuresti, de oarece e alegerea ta, tu decizi, succes

| Bogdan26E a răspuns:

Salut pentru inceput ti-as recomanda un golf 5 sunt masini extrem de fiabile. Drumuri bune!