| Razvi2k a întrebat:

Salut, acum 2 zile mi s-a rupt contactul la Scuter, exista vreo metoda prin care sa-l pornesc fara cheie? Scuterul este un Gilera RUNNER din 97.

4 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Vrei sa furi scuter?

| Razvi2k explică (pentru cfrtobias):

Salut, nu vreau sa fur nici un scuter happy

| IIIshaneIII a răspuns:

Cumperi un contact nou e 15 lei, am patit si eu noroc ca am avut cheie de rezerva si am reusit sa o extrag pe cea rupta.

| Razvi2k explică (pentru IIIshaneIII):

Salut, as cumpara un contact nou, dar problema este ca nu stiu cum sa-l schimb si nici nu cunosc pe cineva care sa ma ajute.Mersi de raspuns.