| Alyn_Corduneanu_1994 a întrebat:

Salut dau funda
Am un scuter keeway f-act 50 in 2 timpi
L-am cumparat azi. am mers cu el ok. am umlat la filtru de aer putin si a inceput sa nu mai traga dupa am umblat iar si tragea mai bine ca cand l.am luat.
Si in seara asta i.am dat o pedala a luat.o din prima am urcat un deal cu el si dintr.o data s-a auzit ceva si nu se mai accelera cum trebuie si s-a innecat. am dat sa.l pornesc. nu mai pornea. i am scos bujia si nu era uda. avea culoarea cafenie mai deschis putin.
Si tot am continuat sa dau la pedala si a inceput sa pocneasca ceva pe toba. si nu dă nici un semn sa porneasca.
Cineva mi-a zis sa schimb segmentii. dar daca era de la segmenti cred ca era udă bujia. scânteia o are bună.
Va rog sa ma ajutati

1 răspuns:
| MarioSama a răspuns:

It's me, Mario!