| BadrHari a întrebat:

Salut, am carnetul de 3 zile si pot achizitiona un fiat brava 1.4 12v. Masina are 45.000 km reali, am mers cu ea o cunosc bine masina + ca se vede pe volan/pedale/schimbator ca nu e uzata deloc. Masina e cam in 1600 euro, cunosc persoana respectiva e o oarecare reducere. Ce ziceti de aceasta masina ca o masina de incepator, ce probleme pot aparea la modelul acesta de masina?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca zici ca il cunosti pe proietar si datele masinii sunt reale e o afacere buna mai ales pentru un incepator.

| AgathaRo a răspuns:

Masina banuiesc ca la banii aceea nu este inscrisa in Romania. O masina ieftina e cea mai buna pentru inceput stii doar parcari toate alea. Eu nu cred ca masina are km reali. Schimbatorul si volanul se pot schimba cat despre km e dat inapoi.
Din ce an este masina?

| BadrHari explică (pentru AgathaRo):

Un prieten de familie vinde masina, sunt reali. A fost luata din Austria, nu se circula cu ea... Anul nu stiu exact nu l-am intrebar dar 98-99 pe acolo.

| AgathaRo a răspuns (pentru BadrHari):

Imi poti trimite un mesaj privat cu id-ul tau sa vorbim.

| djdevastate a răspuns:

Salut, eu zic ca nu merita masina aceea banii...toate masinile italienesti au tabla foarte slaba si ruginesc foarte repede in Romania din cauza sarii care este aruncata iarna pe drum.