| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Îs băiat, am 15 ani să mă gândeam să înghit sperma mea proprie.
Cine a mai făcut asta?
Cum e?
La ce să mă aștept?
Avantaje dezavantaje?
E sănătos pot păți ceva sa iau vreo boala ceva?
Ce gust și miros are?
Mă gândeam să mă masturbez și să gust un pic de pe vârful degetului asta după ce îmi dau drumul.
E safe? Că nu vreau sa mă îmbolnăvesc.
Rog seriozitate și nu la mișto răspundeti-mi va rog la tot ce am zis.
Sperma mea e de culoare

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E sperma ta, niste celule clonate de catre celule tale care trebuie sa ajunga in vagin /ovul, nu ai ce boala sa ai ca doar e a ta, repet sperma trebuie sa ajunga in vagin

| Emilian65 a răspuns:

Altceva mai bun, nu ai de făcut? Lasă spermă pentru a face copii mai târziu, nu o folosi acum când vrei să-ți potolești niște pofte aiurea.

| StoicAnalysis a răspuns:

In primul rand, esti dubios de curios, ceea ce nu prea e bine.
In al doilea rand, Mirosul cred ca il stii deja din moment ce banuiesc ca te-ai mai masturbat pana acum. Gustul il poti deduce si fara sa-l gusti laughing, din moment ce sperma are un continut de fructoza, ea este dulceaga, daca esti dispu sa gusti laughing.
Nu te poti imbolnavi din asa ceva. Sunt multe fete care inghit dupa ce termina, si nu am auzit pana acum sa se imbolnaveasca din asta ( doar daca are baiatul BTS ).
Culoarea poate varia de la individ la individ.
In concluzie, avand in vedere informatiile pe care ti le-am dat din wikipedia si altele doua sustinute de oameni de stiinta si doctori, fa-ti o favoare si nu incerca sa inghiti sperma, e scarbos si dubios.

| Sophieka a răspuns:

Doamne,alt prost pe pamant...

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Mai gândește-te

| Lucaaragiale23 a răspuns (pentru OSLOMELBOURNE):

? La ce anume
Comentariul tau e absolut inutil, mersi?

| Lrs2015 a răspuns:

Poti face asta. Maxim te doare gatul a doua zi putin.

| Lucaaragiale23 a răspuns (pentru Lrs2015):

De ce să mă doară?

| Lrs2015 a răspuns (pentru Lucaaragiale23):

Eu mereu cand am inghitit sperma am avut durere de gat a doua zi