| anonim_4396 a întrebat:

Salut am cumpărat un sticker pentru mașina, mai exact pe portbagajul mașinii l-am pus, și am văzut că nu se prea lipea și am dat pe spatele lui al stickerului cu puțină picătura. Am luat un bețișor de ureche și am întins frumos sa nu dau pe lângă sa fie oniform și să se lipească bine. Acum în urma am observat niste pete mici albe pe lângă el, pe lângă sticker. Și vă întreb cum le astup sa nu se mai vadă. Sau dacă vreau să îl dau complet jos stickeru cum fac sa nu se zgârie sau sa se ia vopseaua de pe mașină. Vopsea e din aia metalizata. Un argintiu așa. Mersi fain!

1 răspuns:
| goguPatent a răspuns:

Ai pus picatura pe vopsea? Ai terminat bucata aia. Poate cu noroc se duce la un polish profi.