| laudima22 a întrebat:

Salut, mai de mult am cumpărat un sticker auto și vedeam că nu se lipește și am dat cu picătura peste lipicul ăla. Stickeru l-am pus pe portbagaj și azi îl dadui jos. Și se vede lipiciul ăla. Cu ce l-as putea curăța sa nu se vadă? Am și o vopsea metalizata, un argintiu. Se vad urmele așa, când îl dadui azi jos. După câteva luni bune de stat pe portbagaj.
Când incercai să "răzuiesc" la el, se lua dar nu de tot. Mersi!

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Poți încerca cu WD-40! Numai bine!