| Myrcea22 a întrebat:

Am dat examenul auto teoretic l am luat si cand m-am uitat in dosar nu mai e fisa medicala precizez ca am avut o mereu..se poate sa fie oprita de politista care mi-a controlat dosarul si mi-a facut poza?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Politia nu ia nici un act din dosar. In schimb, daca nu era prins bine, s-ar putea sa fi cazut. Vezi daca n-a fost gasit, intereseaza-te la politista respectiva.

| Myrcea22 explică (pentru Ioandelasal):

Vreau sa specific ca nici prietenii mei nu au fisa respectiva...de pierdut nu are cum..se poate sa ramana la ei? Cand se face verificarea sau ceva?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Myrcea22):

Nu cred asta, deoarece trebuie sa prezinti dosarul si la proba practica. N-am citit nicaieri ca retin fisa medicala dupa proba teoretica, ar putea s-o faca dupa proba practica. Ar fi bine sa te interesezi la ei, sa n-ai surprize atunci cand te prezinti la proba practica.

| Myrcea22 explică (pentru Ioandelasal):

Dar de ce nu o am nici eu nici ei? Si daca se pune problema sa o pierd..se poate face alta fara sa mi afecteze examenul?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Myrcea22):

1.De unde vrei sa stiu eu de ce n-o mai ai, daca tu nu stii?
2.Sigur ca poti face alta fisa medicala, exact asa cum ai facut-o pe prima.