| pilu999 a întrebat:

Salut,am de ceva timp o mica problema la masina,de fiecare data cand misc volanul spre partea dreapta,oricat de putin,se aude un zgomot ciudat ca si cum ceva s-ar freca de ceva, precizez ca asta se aude doar in mers si la viteze de peste 40-50 de km/h,un prieten mi-a spus ca s-ar putea sa fie rulmentul de pe partea dreapta fata uzat si ca ar trebui schimb,astept parerea voastra, dau funda!

1 răspuns:
| Todorandorin a răspuns:

Verifica uleiu de la servo. Eu am o problema asemănătoare cand invart volanul in orice parte suna foarte nașpa mie imi curge pe la caseta de direcție ulei si trebuie sa schimb toata caseta imi curge pe la segmerin...