| Kevin1975 a întrebat:

Cand am masina oprita si misc de volan mai repede se aude cum bate/freaca ceva. e normal? Si eu avand o masina sport, nu mi se pare normal sa dea din fund masina cand bruschez volanul pe loc. ea ar trebui sa stea lipita de asfalt. nu-i asa? Si cand motorul e pornit, daca invart maxim stanga-dreapta pe loc se aude un scartait, de parca ar atinge ceva. fier pe fier, ce ar putea fi? Si ca sa nu mai pun inca o intrebare, motorul mai are un tacanit deasupra rotii stanga. rulmentul de presiune este schimbat! Deci daca nu e el inseamna ca provine din interne? Prima data cand l-am auzit se auzea tare... acum cand vreau sa il depistez se aude destul de incet. Pot fi internele? Si daca ar fi, ce alte simptome mai trebuie sa aiba?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Inseamna ca e buna pentru fier vechi. Atatea probleme te costa mai mult in reparatii si poti sa iei alta masina sport din uk merita afacerea. De la 5000£ in sus orientezate

| Kevin1975 explică (pentru mgtow):

Da, cu volan pe dreapta... Am facut 2000km cu masina si a luat 3-400ml. in bord nu arata ulei lipsa Si nu am mers chiar cuminte cu ea Directia nu stiu ce are, in mers nu bate, trage un pic dreapta, din nou nu stiu de ce... dar nu i-am facut unghiul de fuga, nici geometria, poate si anvelopele trebuiesc schimbate intre ele sau poate e lonjeronul happy In fine, cu directia s-ar rezolva, dar tacanitul ala de la ce vine daca rulmentul a fost schimbat?

| mgtow a răspuns:

Mie sa nu fie de la vechimea masinii si pe unde a hoinarit daca a intrat mizerie prin ea si a tras multe gropi in viata ei...