| Twety a întrebat:

Salut am dori sa imi cumpar o Diagnoza VAG puteti sa imi ziceti daca se leaga cumva la laptop si cat m-ar costa una la mana a doua?
Ofer Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA! dar cauta un kit nou de diagnoza, pentru ca versiunile noi recunosc mai multe tipuri de calculatoare de injectie. Sa aiba si garantie si neaparat si soft.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe forumuri auto cat costa. SH nu merita, e bine sa o iei noua, cu tot cu soft!

| Twety explică (pentru anonim_4396):

Dar se poate lega la laptop?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Twety):

DA! dar cauta un kit nou de diagnoza, pentru ca versiunile noi recunosc mai multe tipuri de calculatoare de injectie. Sa aiba si garantie si neaparat si soft.

| PilulaDeRas a răspuns:

Da se poate normal ca se poate cand cmperi o diagnoza iti da un soft si un cablu cu mufa obd2 care intra la masina si o mufa usb care intra in laptop deci se poate si daca vrei, mai bine cumparati una noua, uite de aici iti poti cumpara o diagnoza noua www.ediag.ro si e mai indicat cu un laptop sa lucrezi deoarece cu lapotopul te poti deplasa.
Sper ca ti-am fost de folos