| alexctaa a întrebat:

Salut
am doua intrebari doresc sa inchiriez un atv in Galati sau Braila.
1. stie cineva de unde pot inchiria sau daca pot inchiria in Galati sau Braila?
2. este permis sa mergi cu ele pe drumuri publice?

multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Valentyna290497 a răspuns:

1Nu stiu in Galati, dar in Braila nu vei gasi!
2Trebuie neaparat sa ai permis ca sa il poti conduce, dar chiar si asa nu ai voie cu el pe drumuri publice. Este sigur ceea ce spun deoarece un prieten foarte bun este politist si mi-a spus chiar el

| alexctaa explică (pentru Valentyna290497):

Am intrebat un avocat si a spus ca era doar o propunere de lege dar nu a fost aprobata... deci prietenul tau nu stie bine. imi pare rau happy, oricum funda!

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu ai voie sa mergi pe drumurile publice cu ele, incearca la firmele de rent a car

| alexctaa explică:

Scuze nu citisem tot calumea. am inteles altceva okay mersi o sa caut.