| cipi90 a întrebat:

Salut,am gasit recent sa cumpar o skoda fabia elegance din 2001 la un pret accepatabil insa am auzit ca au o foarte mare problema cu caseta de directie! cei ce aveti skoda fabia, ati intalnit aceasta problema?

1 răspuns:
| RB26DETT a răspuns:

Am condus o skoda fabia o data, dupa cuma arata si dupa cum tragea motorul [1.2] se vedea ca a fost intretinuta foarte bine doar ca daca luam mana de pe volan in timpul mersului tragea intr-o parte, nu stiu daca acum este o problema generala sau s-a intamplat sa fie la acea masina, orice masina poate avea aceasta problema, parerea mea.