| Popescu_Andrei_2000 a întrebat:

Salut,am lovit putin bara din fata la un golf 4, se vede putin cam rau...nu aveti idee ce as putea sa-i fac sa-i acopar lovitura sau cat m-ar costa o bara noua pusa? Astept raspunsuri urgent! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

O bara noua din cele mai ieftine e pe la 200 300 de lei, plus prelungirea, care, in idee, cred ca poti sa o pui de pe bara ta veche, la fel si grilele.
Apoi vopsitul, tot cam 200-300 de lei. (La service e 100€, dar nu toti vopsesc la service)
Bine, e clar ca bara asta de 200-300 de lei, o sa fie mult mai fragila ca una originala, si in timp, se mai poate deforma.
Eventual, o alta recomandare, cauta o bara din dezmembrari, pe culoare, si cu putintica rabdare, o poti monta chiar tu.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu costa mult daca iti face doar lovitura fara vopsit, poate ramane cu urma nevopsita de la stratul protector (grund) macar sti ca ai reparato. G4 nu e masina faina nu merita sa vopsesti din nou bara, daca aveai alta de mii € puteai zice ca da

| Popescu_Andrei_2000 explică (pentru mgtow):

Estimativ cat a costa sa o vopseasca sau ceva?

| mgtow a răspuns (pentru Popescu_Andrei_2000):

In jur de 400 - 500€ cu tot vopsit montat demontat reparat de aia zic ca nu merita mai ieftin iese daca ramane nevopsit

| Sofer a răspuns:

Dacă nu e crăpata ci doar zgâriata. O revopsire te costa 250-300 lei bara fața.