| fasfasfasafas a întrebat:

Salut, am luat traseul pe 9 si nici acum nu mi-a venit permisul prin posta. Stiu ca trebuia sa vina in 3-4 zile lucratoare. Stiti cumva ce se intampla? Trebuie sa merg la drpciv sau ceva? Politistul mi-a zis ca o sa imi vina prin posta in 3-4 zile, dar a trecut o saptamana si nu se aude nimic?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cat de aglomerati sunt, ca de trimis, tot prin posta il vor trimite si poate dura si 2 saptamani.
Totusi, nu vad de ce atata graba, ca de cum vine, poti sofa pana la adanci batraneti, deci, nu-i chiar nici o graba!

| Tuderlus a răspuns:

Asteapta totul vine de la sine Neveu.

| Shooterman a răspuns:

Eu m-am dus la posta si cand l-am obtinut prima oara dar si cand l-am avut suspendat 1 luna.