| EnzqMdr a întrebat:

Săptămâna trecută am luat proba practica a examenului auto pentru categoria C, iar polițistul mi-a spus ca permisul îmi va ajunge acasă intr-o săptămână. Au trecut deja 10 zile și nu am primit nimic. Eu am vechiul permisul pentru categoria B, trebuie sa ma duc la drpciv sa îl predau pentru ca ei sa mi-l trimită pe cel nou? Sau ce trebuie sa fac pentru a intra in posesia noului permis?

2 răspunsuri:
| Syrten a răspuns:

Ia legătura cu instructorul sau mergi personal și întreabă.

| Gabriel_Lespezeanu_2000 a răspuns:

Salut, dacă nu ți-a ajuns încă acasă mergi personal la cei de la drpciv din județul care faci parte și explică-le care este situația.