| CristiZdr a întrebat:

Salut, am o bicicleta cu frana mecanica, mi se balangane discul si nu pot strange frana ca daca o strang imi atinge discul de parca ar fi indoit, am desfacut discul de roata si l-am pus pe loc drept, nu e stramb, am crezut ca e roata stramba, am indreptat un pic roata de la schite nici macar o mica schimbare, cine ma poate ajuta?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Te poate ajuta unul care se pricepe la reglatul bicicletelor.

| CristiZdr explică (pentru Bula):

Nu am la cine apela de asta am pus intrebarea.

| Bula a răspuns (pentru CristiZdr):

Mecanica nu se poate face sau invata din cateva propozitii de raspunsuri.
Sorry.